Amperite

Amperite

Amperite Co. specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów wytwarzanych zgodnie ze specyfikacjami, które spełniają i/lub przekraczają ich wymagania. Ich celem jest zapewnienie wysokiej jakości, terminowych dostaw podczas pracy z klientami, zaczynając od koncepcji projektowej lub obsługując ich poprzez stany magazynowe.


Amperite produkuje niestandardowe produkty przekaźnikowe, przekaźniki opóźniające, migacze i urządzenia sterujące. Głównymi rynkami są dystrybucja elektroniki i producenci oryginalnego sprzętu (OEM). Indywidualne i specjalnie zaprojektowane produkty są podstawą stabilności i wzrostu Amperite Co. European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Amperite, najwyższa jakość z gwarancją i szybką dostawą.

Amperite szczyci się wysoką jakością produktów, indywidualną obsługą i szybką dostawą. Wyrażają swoją wiedzę inżynierską i materiałową, zastrzeżoną technologię, umiejętności produkcyjne, dystrybucję, elastyczność i siłę marketingową, aby dostarczać produkty, marki i usługi. Ich podstawową siłą jest możliwość dostarczania niestandardowych produktów przekaźnikowych, aby spełnić dzisiejsze wymagania projektowe.

Odwiedź stronę
Wkrótce pojawi się nowy towar; skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253