Selet

Selet

Selet został znaleziony w 1973 roku w Turynie we Włoszech. Zaczęło się od produkcji płytek elektronicznych do pól oleodynamicznych i elektrycznych, ale po roku rozpoczęło produkcję komponentów do pól automatyki. Rozpoczyna się produkcja czujników indukcyjnych z ideą odsunięcia mechanicznych wyłączników krańcowych od świata automatyki.

W latach 80-tych Selet zainwestował i wprowadził do swojego asortymentu nowe technologie czujników: pojemnościowe i fotoelektryczne.
Selet, pierwsza włoska firma, która zainwestowała w technologię Gate-Array dla swoich nowych produktów, w połowie lat 80-tych rozpoczęła współpracę z światowymi producentami komponentów w zakresie opracowywania komponentów elektronicznych do swoich czujników, produkcji instrumentów i enkoderów obrotowych, przyrostowych i absolutnych.

W 1990 roku Selet zainwestował w wewnętrzne laboratorium EMC odpowiednie do testowania swoich produktów. W tym samym roku Selet rozwinął wiele współpracy dedykowanej markom dla firm na całym świecie. Zawsze w tych latach Selet była pierwszą włoską firmą, która opracowała własną linię sterowników PLC, małych, kompaktowych i programowalnych przez MS_Dos PC.

W 2000 roku Selet zdecydował się na sprzedaż linii PLC i udoskonalenie obszarów zastosowań R&D w celu odkrywania nowych technologii: magnetyki, technologie kolejowe, projekty smart city. W 2012 Selet uczestniczył w pierwszej orientalnej wystawie: dzięki sukcesowi SPS Italia i SPS Norymberga Selet zdecydował się wziąć udział w SIAF 2012, SPS w Guangzhou w Chinach. European Electronics zapasy i dostawy produktów Selet, najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.

Produkty Selet: Czujniki indukcyjne, Czujniki pojemnościowe, Czujniki fotoelektryczne, Czujniki ultradźwiękowe, Czujniki magnetyczne, Czujniki do wykrywania etykiet, Złącza i systemy połączeniowe, Enkodery przyrostowe, Enkodery absolutne, Sterowniki czujników, Liczniki - Liczniki partii, Wyświetlacz panelowy, Regulatory temperatury, Push przyciski, mechaniczne wyłączniki krańcowe, plastikowe wyłączniki krańcowe, wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,085
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,085
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253