Alfa Laval

Alfa Laval

Alfa Laval AB to szwedzka firma, założona w 1883 roku przez Gustafa de Lavala i Oscara Lamma. Firma, która zaczynała w separacji rozwiązań, obecnie zajmuje się produkcją specjalistycznych produktów i rozwiązań dla przemysłu ciężkiego. Produkty służą do podgrzewania, chłodzenia, oddzielania i transportu takich produktów jak olej, woda, chemikalia, napoje, żywność, skrobia i farmaceutyki.

Alfa Laval ma siedzibę główną w Lund w Szwecji i posiada spółki zależne w ponad 35 krajach na całym świecie. Alfa Laval to firma przemysłu ciężkiego, która koncentruje się na operacjach na dużą skalę, takich jak przemysł morski, energetyczny i spożywczy. European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Alfa Laval o najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.

Alfa Laval produkuje zawory, pompy, wymienniki ciepła, parowniki, destylatory, odolejacze, filtry i wszelki inny sprzęt niezbędny do działania maszynowni statku. Od 2011 roku Alfa Laval skonsolidowała swoje działy Marine, Offshore i Diesel w jeden dział Marine & Diesel, starając się uprościć logistykę i administrację swojego skrzydła morskiego.

Odwiedź stronę
Wkrótce pojawi się nowy towar; skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253