Schmersal

Schmersal

We wrześniu 1945 roku bracia Kurt Andreas i Aurel Schmersal założyli w Wuppertalu firmę, która początkowo produkowała elektryczne urządzenia gospodarstwa domowego, a następnie, od początku lat 50., urządzenia przełączające do zastosowań przemysłowych, takie jak ciężkie wyłączniki krańcowe do maszyn budowlanych.
Wraz z postępującą automatyzacją przemysłu, w latach 60-tych rozwój i produkcja skupiały się na urządzeniach przełączających dla inżynierii mechanicznej i instalacji, poszerzonych o przełączniki magnetyczne i czujniki indukcyjne.

Kamieniem milowym w historii firmy jest wyłącznik bezpieczeństwa AZ 15/AZ 16 z oddzielnym aktywatorem, który po raz pierwszy został zaprezentowany w latach 1980/81. Do chwili obecnej wyprodukowano ponad dziesięć milionów jednostek, które w wielu firmach znane są jako wyłącznik bezpieczeństwa.
W latach dziewięćdziesiątych firma Schmersal była jednym z pierwszych dostawców technologii sterowania i systemów związanych z bezpieczeństwem do bezpiecznej interakcji człowieka z robotem. Dzięki technologii CSS od 2002 r. opracowano nową zasadę działania dla bezpiecznej, bezdotykowej komunikacji między czujnikami bezpieczeństwa a ich elementami wykonawczymi.

Schmersal opracowuje i produkuje niezwykle szeroką gamę wysokiej jakości rozdzielnic do ochrony maszyn i instalacji w automatyce przemysłowej i przemyśle dźwigowym. European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Schmersal najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.
Produkty obejmują: Bezpieczne przełączanie i monitorowanie, Bezpieczne przetwarzanie sygnałów, Automatykę, Urządzenia do stref Ex, Rozdzielnice dźwigowe

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,152
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,152
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253