Moeller

Moeller

Moeller jest submarką Eaton. Od 1 lipca 2011 r. Moeller i Eaton, dwie z najdłużej znanych i najbardziej szanowanych marek w sektorze elektrycznym, łączą się w jedną Eaton, globalną organizację dostarczającą rozwiązania, które wspierają klientów w bardziej produktywnej i ekonomicznej eksploatacji ich systemów.

Eaton jest wiodącym dostawcą komponentów do zastosowań w budynkach komercyjnych i mieszkalnych oraz sterowników przemysłowych do zastosowań w urządzeniach przemysłowych.
Dział elektryczny firmy Eaton jest światowym liderem w zakresie dystrybucji energii, jakości energii, sterowania i automatyzacji oraz produktów i usług monitorowania. Globalne serie produktów elektrycznych firmy Eaton, w tym Cutler-Hammer, Moeller, Powerware, Holec, MEM i Santak, zapewniają rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, aby zaspokoić potrzeby systemów zasilania w centrach danych, przemysłowych, instytucjonalnych, sektorach publicznym, użyteczności publicznej, komercyjnych, mieszkalnych, IT, rynki o znaczeniu krytycznym, alternatywne źródła energii i OEM na całym świecie.

produkty Moeller; Przekaźniki, styczniki, rozruszniki, timery, wyłączniki nożne i ręczne, wyłączniki krańcowe, wyłączniki pływakowe, wyłączniki ciśnieniowe, bezpieczniki, obudowy bezpieczników, miniaturowe wyłączniki, szyny zbiorcze, napędy, obudowy, sterowniki programowalne, przełączniki krzywkowe, moduły stykowe, przełączniki pozycyjne, czujniki i Przyciski zatrzymania awaryjnego i inne. European Electronics magazyny i dostawy produktów Moeller, najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.

Eaton obsługuje wiele branż, w tym przeładunek materiałów, przetwarzanie i pakowanie żywności, motoryzację i telekomunikację

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 48,136
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 48,136
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253