Parker

Parker

Parker Założona w 1918 roku ewolucja firmy Parker Appliance Company w Parker Hannifin Corporation ilustruje dziedzictwo innowacji.

Dzięki oszałamiającym niepowodzeniom i imponującym osiągnięciom, rozwiązania Parker umożliwiły niezliczone skoki technologiczne w ciągu ostatniego stulecia, odgrywając integralną rolę w eksploracji kosmosu i głębin Ziemi, a także postęp w prawie każdym poruszającym się urządzeniu stworzonym przez człowieka. European Electronics magazyny i dostawy produktów Parker, najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.

Konkurencyjni i współczujący członkowie zespołu Parker koncentrują się na doprowadzeniu firmy do jeszcze wyższych poziomów sukcesu w ciągu następnych 100 lat. W podróży firmy przyświecała jedna stała: duch przedsiębiorczości Pata Parkera.

Kategorie produktów Parker; węże, orurowanie, rury i teowniki, filtry, separatory i oczyszczacze, przystawki odbioru mocy i układy napędowe, pompy, zawory, przygotowanie powietrza (FRL) i osuszacze, generatory gazu, silniki, napędy i sterowniki, systemy i technologie lotnicze, Regulatory, monitorowanie, czujniki i kontrola przepływu, chłodnictwo i klimatyzacja, cylindry i siłowniki, uszczelki i pierścienie O-ring, zarządzanie ciepłem i energią, ekranowanie EMI, złączki i szybkozłącza, sprzęt medyczny i dentystyczny

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 140,611
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 140,611
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253