Elco

Elco

Firma ELCO została założona w 1986 roku, opracowując własne przekaźniki statyczne o różnych mocach znamionowych, liniowe zasilacze i aparaturę łączeniową, interfejsy oraz analogowe i cyfrowe regulatory temperatury. Wszystkie produkty firmy posiadają certyfikat CE, a przekaźniki statyczne uzyskały również znaki VDE i UL/CSA.

Oprócz wcześniej opisanego sektora firma ELCO zajmuje się także montażem i testowaniem obwodów drukowanych na zlecenie podmiotów trzecich oraz projektowaniem i budową płytek elektrycznych stosowanych do obsługi automatyki maszyn z wykorzystaniem sterowników PLC i programowania komputerowego. European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Elco, najwyższa jakość z gwarancją i szybką dostawą.

Firma posiada nabyty odpowiedni sprzęt produkcyjny, aby nadążać za rozwojem branży oraz urządzenia odpowiednie do projektowania i wykonywania schematów elektrycznych i elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w portfelu klientów ELCO znajdują się wiodący klienci, a firma aktywnie uczestniczy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym dzięki usługom różnych agentów, przedstawicieli.

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 614
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 614
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253