Wika

Wika

WIKA to niemiecka firma założona w 1946 roku z siedzibą w Klingenberg, która ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury. W 1994 roku zaangażowanie firmy WIKA w standardy wysokiej jakości pozwoliło jej uzyskać certyfikat DIN ISO 9001 wydany przez Niemieckie Towarzystwo Certyfikacji Systemów Zarządzania Jakością (DQS).

W swoje 50-lecie firma WIKA zdobyła światowe uznanie jako wiodący dostawca rozwiązań do mechanicznego pomiaru ciśnienia i temperatury. W 1999 roku firma zakończyła budowę nowego centrum czujników o powierzchni produkcyjnej wynoszącej 13 000 metrów kwadratowych, umożliwiającej jej dalszy rozwój. Inauguracja tego obiektu zaznaczyła gotowość firmy WIKA do sprostania wymaganiom nieograniczonej ekspansji. Dodatkowo w 2002 roku WIKA rozpoczęła swoje pierwsze działania KAIZEN w obszarach produkcyjnych, sygnalizując swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie. European Electronics z dumą magazynuje i dostarcza produkty Wika, gwarantując najwyższą jakość, popartą gwarancją i zapewniając szybką dostawę.
Portfolio produktów WIKA obejmuje około 800 rozwiązań do pomiaru ciśnienia i temperatury,

dostępnych w tysiącach wariantów. Dzięki zakresom pomiarowym od próżni do 15 000 barów produkty WIKA są w stanie dokładnie mierzyć i wyświetlać temperatury w zakresie od minus 250 do plus 1800 stopni Celsjusza.

Odwiedź stronę
Wkrótce pojawi się nowy towar; skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253