Phoenix Contact

Phoenix Contact

Phoenix Contact z siedzibą w Blomberg, Ostwestfalen-Lippe, Niemcy, jest producentem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, połączeń i interfejsów. Firma opracowuje złączki, przekaźniki, złącza, kondycjonery sygnałów, zasilacze, sterowniki i sterowniki PLC, systemy I/O, Ethernet przemysłowy, okablowanie systemowe sterowników, złączki i złącza do płytek drukowanych oraz tłumienie przepięć.Ponadto firma Phoenix Contact produkuje produkty dla używać z sieciami Modbus, DeviceNet, EtherNet/IP, CANopen, PROFIBUS i PROFINET.

Firma została założona w 1923 roku w Essen w Niemczech, a w 2017 roku osiągnęła roczną sprzedaż przekraczającą 2,2 miliarda euro. Phoenix Contact produkuje w ponad 10 krajach: Niemczech, USA, Chinach, Indiach, Polsce, Grecji, Brazylii, Turcji, Szwecji i Argentynie oraz zatrudnia 12 900 pracowników w 50 międzynarodowych filiach. European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Phoenix Contact o najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.
Produkty:

Wyłączniki automatyczne, sterowniki i sterowniki PLC, cyberzabezpieczenia i łączność zdalna, systemy we/wy: IP20, zdalne we/wy (Inline i Axioline F), zdalne we/wy IP67 (sieć polowa), złącza przemysłowe, kable i przewody, przemysłowa sieć Ethernet , Komputer przemysłowy, Znakowanie i etykietowanie, Obudowy i skrzynki PCB, Zasilacze i UPS, Moduły przekaźnikowe, Kondycjonery sygnału, Ochrona przeciwprzepięciowa, Okablowanie systemowe dla DCS i PLC, Bloki zaciskowe, Bezprzewodowa transmisja danych.

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 41,374
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 41,374
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253