Sick

Sick

Firma SICK z siedzibą w Waldkirch w Niemczech, założona w 1946 r. Firma SICK jest jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań do zastosowań opartych na czujnikach w sektorze przemysłowym.

Firma działa w obszarach automatyki przemysłowej i logistycznej oraz automatyzacji procesów.
Firma jest szczególnie znana ze swoich skanerów laserowych, które są wykorzystywane jako czujniki w dziedzinie ochrony obiektów (bezpieczeństwa), portów i robotyki.
Pięć LIDARów wyprodukowanych przez firmę SICK zostało użytych do wykrywania z bliskiej odległości w Stanley, autonomicznym samochodzie, który wygrał DARPA Grand Challenge w 2005 roku; można je zobaczyć na dachu pojazdu.
Lidary SICK/IBEO zostały również wykorzystane do omijania przeszkód, mapowania i śledzenia pieszych, autonomicznego pojazdu, który zajął 4. miejsce w konkursie MAGIC 2010. Firma SICK A od kilku lat należy do najlepszych pracodawców w Niemczech.
Firma SICK dostarcza inteligentne czujniki i rozwiązania aplikacyjne, które tworzą idealną podstawę do bezpiecznego i wydajnego kontrolowania procesów, ochrony osób przed wypadkami i zapobiegania niszczeniu środowiska. European Electronics magazyny i dostawy produktów SICK, najwyższej jakości z gwarancją i szybką dostawą.

Portfolio produktów firmy obejmuje czujniki fotoelektryczne, kurtyny świetlne, czujniki indukcyjne, pojemnościowe i magnetyczne, optoelektroniczne urządzenia ochronne, czujniki wizyjne, detekcję, pomiar odległości i rozwiązania identyfikacyjne, takie jak skanery kodów kreskowych i czytniki RFID, analizatory do analizy gazów i cieczy oraz jako urządzenia do pomiaru przepływu gazu.

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 39,061
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 39,061
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253