GSR

GSR

GSR, założona w 1971 roku, to wybitna niemiecka firma, która dziś działa pod nazwą GSR Ventiltechnik. Znana z rozwoju, produkcji i dystrybucji zaworów elektromagnetycznych i sterowanych sprężonym powietrzem, wszystkie produkowane w Niemczech, GSR oferuje kompleksową gamę produktów przekraczającą 1000 opcji zaworów. Zawory te znajdują zastosowanie w różnych sektorach, takich jak elektrownie wodorowe, przemysł stoczniowy, uzdatnianie wody, technologia kosmiczna i przemysł spożywczy.

Zawory GSR wyróżniają się wszechstronnością, są dostępne w różnych materiałach i z różnymi uszczelkami dostosowanymi do specyficznych wymagań klienta. Firma GSR Ventiltechnik posiada certyfikat DIN EN ISO 9001, potwierdzający jej zaangażowanie w zarządzanie jakością. Ponadto GSR może pochwalić się licznymi atestami na swoje zawory i cewki, w tym Atex, DVGW, Germanischer Lloyd, GOST i UL, zapewniając zgodność z różnorodnymi normami regulacyjnymi. European Electronics z dumą magazynuje i dostarcza produkty GSR, gwarantując najwyższą jakość, popartą gwarancją i zapewniając szybką dostawę.

Od 1999 roku GSR działa jako spółka zależna Indus Holding AG w Bergisch Gladbach, tworząc silne partnerstwo, które wzmacnia jej pozycję w branży.

Oferta zaworów GSR obejmuje szeroki zakres specyfikacji, w tym:
• Zawory wysokociśnieniowe/zawory wodorowe do 1200 barów
• Zawory niskociśnieniowe do -0,9 bar
• Zawory wysokotemperaturowe do +400°C
• Zawory kriogeniczne do -196°C
• Produkcja bloków zaworowych”

Odwiedź stronę
Wkrótce pojawi się nowy towar; skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253