Balluff

Balluff

Założona w 1921 roku firma Balluff (Balluff GMBH) stała się jednym z wiodących producentów czujników na świecie. Firma Balluff opracowała innowacyjne rozwiązania w zakresie czujników dla szerokiego spektrum branż i zastosowań. Ogromne doświadczenie firmy Balluff w tworzeniu rozwiązań uczyniło z niej jedną z najbardziej szanowanych firm w zakresie poprawy standardów produkcji i wydajności.

Produkty Balluff: czujniki, RFID, wizja maszynowa i identyfikacja optyczna, interfejsy człowiek-maszyna (HMI), sieci przemysłowe, oprogramowanie, rozwiązania systemowe i zasilacze.
European Electronics magazynuje i dostarcza produkty Balluff, najwyższą jakość z gwarancją i szybką dostawą.

Produkty Balluff mają powszechne zastosowania w wykrywaniu obiektów, czujnikach płynów, przemysłowym RFID, liniowym wykrywaniu pozycji i sieciach przemysłowych. Czujniki Balluff obejmują czujniki zbliżeniowe, fotoelektryczne, ultradźwiękowe, pojemnościowe, ciśnieniowe i magnetyczne.

Balluff oferuje wysokiej jakości asortyment o ogromnej przepustowości: czujniki i systemy do pomiaru położenia, identyfikacji, wykrywania obiektów, monitorowania mediów procesowych oraz obszerne portfolio do przemysłowego przetwarzania obrazu. W naszej ofercie znajduje się również dopasowana gama akcesoriów, podobnie jak niezwykle wszechstronne spektrum technologii sieciowych i łącznościowych dla infrastruktury o wysokiej wydajności. Na tej podstawie tworzymy kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji i towarzyszymy Ci krok po kroku w cyfrowym świecie.

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 30,380
Wyniki na stronę: 25 50 100 250
Wyświetlanie 1 - 25 z 30,380
Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253