B&R


B&R

B&R

B&R Automatyzacja

B&R są zobowiązane do tworzenia innowacyjnych rozwiązań automatyki, które stają się trendami i wyznaczają standardy dla rozwiązań automatyki. Celem jest pomoc klientom w maksymalnej elastyczności i efektywności ekonomicznej.B & R zajmuje się produkcją na zamówienie, jednym z najlepszych rozwiązań w produkcji dużych serii.

B & R jest światowym liderem w systemach automatyki przemysłowej i procesowej oraz obudowach procesowych. B & R są liderami w dziedzinie automatyki przemysłowej, automatyzacji procesów, sterowania ruchem i wizualizacji
Aplikacje produktów

B & R powodują znaczne oszczędności dzięki poprawie efektywności energetycznej. Przykładowo, APROL EnMon, najnowocześniejsze rozwiązanie do monitorowania energii upraszcza realizację zadań związanych z zarządzaniem energią. Podobnie system ochrony przed powlokami X20 zapewnia nowy standard ochrony przed ciężkimi warunkami środowiska, chroniąc przed kondensacją i gazami korodującymi. IT ma zastosowania w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Odwiedź stronę
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,185
Wyniki na stronę: 2550100250
Wyświetlanie 1 - 25 z 6,185

Producenci

Produkty i & Specjalizacja
Sprawimy, że twoja operacja produkcyjna będzie działać wydajnie
Ogromny zakres produktów
Tysiące produktów w magazynie, czekających na wysyłkę
Trust & Doświadczenie
Zaufało nam tysiące marek i amp; firmy
Porozmawiaj z nami - czekamy na Twój telefon
Porozmawiaj teraz z European Electronics o swoich potrzebach w zakresie elektroniki - +44 (0) 1782 821 253
Zadzwoń do nas: +44 (0) 1782 821 253